بازديد مديرعامل شرکت گيتا باتري از خودروي خورشيدي هاوين

خودروي خورشيدي هاوين دانشگاه آزاد اسلامي قزوين يکي از برترين خودروهاي ساخته شده است که تاکنون ديده­ ام.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين، مهندس خاکپور، مديرعامل شرکت گيتا باتري در بازديد که براي بازديد از خودروي خورشيد هاوين در دانشگاه آزاد اسلامي قزوين حضور داشت ادامه داد: با توجه به تجارب وحضور در مسابقات جهاني خودروي خورشيدي آفريقا و استراليا و هم چنين همکاري با تيم خودروي خورشيدي دانشگاه تهران، طراحي و ساخت بدنه­ ي خودرو، سيستم تعليق، ردياب بيشينه ي توان (MPPT)، سيستم مديريت و محافظت باتري (BMS) که توسط اعضاي اين تيم در مرکز تحقيقات مکانيک و خودرو با امکانات محدود انجام شده، تعجب انگيز است.

وي هم چنين ابراز داشت: خودروي هاوين2 نسبت به خودروهاي ديگر، داراي طراحي و ساخت بهتري است و درمسابقات جهاني آمريکا مي­ تواند جزء تيم­ هاي برتر در اين رقابت علمي- صنعتي باشد.

شرکت گيتا باتري تامين­ کننده باتري ­هاي خودروي هاوين است و اين بازديد، به منظور همکاري هاي بيشتر و حمايت مالي از خودوري هاوين براي شرکت در مسابقات جهاني خودوري خورشيدي امريکا 2014 با حضور دکتر اکبري مقدم معاون اداري و مالي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين صورت گرفت.

مدير عامل گيتا باتري در خصوص حمايت­ هاي مالي از هاوين قول مساعدت و همکاري داد و علاقه­ مندي خود را نسبت به همکاري بيشتر بين دانشگاه و شرکت گيتا باتري در قالب اجراي پروژه هاي مشترک ابراز داشت.

در پايان اين بازديد دکتر اکبري مقدم و اعضاي تيم تشکر و قدرداني خود را از مهندس خاکپور بابت حمايت­ هاي مالي اعلام کردند.

مدير عامل گيتا باتري از حمايت­ هاي دکتر موسي خاني رييس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين از طرح هاي پژوهشي قدرداني کرد.

(508)

بازديد مديرعامل شرکت گيتا باتري از خودروي خورشيدي هاوين

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *